Strona głowna  /  Aktualności  /  III Gminny Konkurs Recytatorski
III Gminny Konkurs Recytatorski
data dodania: 2019-06-15 18:56:49

Do konkursu przystąpiło 47 wspaniałych recytatorów z sześciu placówek. Komisja w składzie: Alicja Zając (dyrektor Gminnego Przedszkola im. Dębowej Krainy), Agnieszka Wielgo (dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej), Anna Piotrkowicz (dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury), kierując się kryteriami tj.: dobór tekstu do tematu konkursu i jego pamięciowe opanowanie, interpretacja tekstu, kultura słowa, ogólne wrażenie artystyczne (gesty, element ruchu, rekwizyty, strój) oceniała przedszkolaków w dwóch grupach wiekowych i postanowiła przyznać następujące miejsca:

GRUPA 3-4-LATKÓW:

I miejsce: LIDIA PODSTAWKA

JOANNA NIEWIŃSKA  - laureat  naszego przedszkola

II miejsce: MONIKA PONICHTERA – laureat naszego przedszkola

III miejsce: KACPER NUSZCZYK

ANTONINA GAWIN

NINA KRÓL – laureat naszego przedszkola

GRUPA 5-6-LATKÓW:

I miejsce: MAJA KALINOWSKA

II miejsce: BEATA WALCZAK

LENA SZEWCZYK

ZUZANNA JAGODA SZYMANIAK

III miejsce: JULIA KOSIOR

HANNA KUSZNERCZUK

APOLONIA RAJKIEWICZ

Laureaci konkursu otrzymali: dyplom, nagrodę książkową i upominek. Pozostali uczestnicy: dyplom i upominek. Nauczycielom, rodzicom za przygotowanie małych recytatorów zostały wręczone podziękowania.

Chętni laureaci (I, II, III miejsca) mogą recytować wiersz podczas Pierwszej Rocznicy Nadania Imienia Gminnemu Przedszkolu im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim dnia 20 września 2019 r. – już dziś serdecznie zapraszamy :)

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy
 do udziału w kolejnych edycjach.

Dziękujemy strażakom z OSP w Dębem Wielkim za użyczenie sali multimedialnej, dzięki której było możliwe zorganizowanie konkursu.

Fotorelacja (kliknij tutaj)